Přeskočit na obsah
Zvýšíme vaše obraty pomocí affiliate marketingu - Blog - Marketingová agentura nebo SmartCont?

Marketingová agentura nebo SmartCont?

marketingová agentura

V tomto článku bychom vám velice rádi přiblížili, jakým způsobem funguje naše marketingová agentura zaměřená na affiliate marketing a ukázali tak rozdíly mezi tím, jak funguje klasická marketingová agentura, která je zaměřená téměř na vše.

Jak funguje marketingová agentura?

Je zvykem, že pokud máte e-shop, hledáte někoho, kdo by vám zastřešil naprosto celý marketing tak, abyste se vy už mohli starat pouze o byznys.

Agentury často fungují na bázi široké rozmanitosti ve své nabídce služeb. V marketingových agenturách jsou sestaveny týmy, které se zaměřují na SEO, analýzu klíčových slov, PPC kampaně, remarketing, link building a spousty dalších velmi zajímavých témat. Jedná se o zcela specializované a ve svých oborech velmi vzdělané osoby, které doslova žijí svojí prací. V rámci výkonnostního marketingu jsou klasické marketingové agentury schopny vám nabídnout také řízení affiliate marketingových kampaní. Pokud je však “rozstřel” zájmů a služeb v agentuře veliký, často může dojít k zastínění dosáhnutí KPI, která jsou ve výkonnostním marketingu zcela klíčová.

Jak funguje SmartCont?

marketingová agentura

Určitě se nyní ptáte. “A jaká je tedy vaše přidaná hodnota?”

Naše fungování je zcela prosté. Zaměřujeme se pouze na jednu danou oblast z celého marketingového koláče, kterou posléze doplníme o ozdůbku v podobě poradenství SEO a Copywritingu. Nesnažíme se o široký zásah našich služeb a ani si nebereme na práci hromadu e-shopů. A to vše z důvodu zkušeností prací v affiliate marketingu.

Pokud chceme, aby se naplnily KPI, které nám e-shop zadává, pokud chceme každodenně komunikovat s partnery, vymýšlet zajímavé kampaně a technicky zastřešit celý průběh kampaně včetně finančního řízení affiliate programu, je naší povinností soustředit se pouze na rozvoj, podle nás, nejzajímavějšího a nejtransparentnějšího výkonnostního kanálu.

Od A do nekonečna…

marketingová agentura

Stačí se nám ozvat, dáme si bezplatnou a nezávaznou konzultaci. Projednáme, jaký model by vám mohl sedět a zhodnotíme, do jaké sítě bychom vás mohli zařadit tak, abychom spolupracovali s adekvátními partnery.

Provedeme vás technickým nastavením. Nasadíte si na web tracking kód, nabijete si účet, abyste měli z čeho vyplácet provize a spolupráce může začít.

U nás nabízíme dvě varianty spolupráce. První je možnost, kdy si finance ve své affiliate kampani spravuje kompletně sám e-shop včetně všech poplatků síti a podobně. Ta druhá varianta je, že spravujeme kompletně celý program včetně finančních záležitostí my za vás a vy se tak nemusíte starat vůbec o nic. Jen vám pošleme fakturu na dobití účtu a to je vše. Vy si vyberete, která volba je pro vás výhodnější.

Dále navrhujeme motivační kampaně, staráme se o to, aby váš eshop byl v síti co nejvíce vidět, komunikujeme s partnery a vymýšlíme individuální akce se zajímavými partnery. Vše vyjednáváme tak, jako by e-shop patřil nám a my bychom chtěli co nejvíce zvýšit nejen traffic, ale hlavně obrat, tudíž zisk. Tato kampaň, pokud je úspěšná, nikdy nekončí…

Zvyšujeme obraty

Aby vše výše zmíněné mohlo fungovat tak, jako do sebe zapadají ozubená kolečka v hodinkách, je zapotřebí mít tým schopný postarat se naprosto kompletně a profesionálně o váš affiliate program. Z toho důvodu se nezaobíráme dalšími kousky marketingového koláče, neslibujeme e-shopům, že umíme vše a náš marketing je dostane na úroveň Alza.cz. Přiznáváme, že to ani neumíme. Nebylo by v našich časových a technických možnostech se starat o celý marketing e-shopu. V čem ale máme prokazatelné výsledky je správa affiliate marketingových kampaní. Naše moto je “zvyšujeme obraty” a to je skutečností.

Pokud i vy vlastníte eshop a rádi byste navýšili své obraty, neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *