Přeskočit na obsah

Naše reference

affiliate marketing smartcont varga

Proč affiliate marketing právě s námi?
Máme bohaté zkušenosti v rámci práce s největšími světovými affiliate sítěmi. Spolupracujeme s největšími českými brandy jako je Tescoma, DEK, Fischer, ČSOB, Generali Česká pojišťovna, mallpay a další. Za dobu našeho působení jsme si vybudovali kontakty na největší vydavatelské weby, které s námi rády spolupracují.

Reference klientů


iOcel

Většina agentur naslibuje zázraky na počkání a potom dodá juniora, který nedodá výsledky. Nikoli však p. Varga ze SmartCont, který se mnou prošel detaily spolupráce a osobně zaštítil celou spolupráci. Oceňuji pravidelný feedback a velmi aktivní přístup, kdy sám hledal nové cesty a formy spolupráce, které moji firmu posunuly dále. Oceňuji znalost prostředí affiliate programů a evidentní letité zkušenosti v oboru. Co je jeho hlavní devizou jeho vztah k práci, schopnost držet slovo a termíny a velmi lidský přístup k obchodu i nečekaným událostem. Díky za spolupráci.
Adam Holman – majitel iocel.cz a iocel.sk

affiliate

Skip Pay

Projekt Skip Pay (bývalé mallpay) vyžaduje v rámci affiliate monetizaci odchozího trafficu, což znamená, že za cíl jsme dostali, abychom ze Skip Pay udělali vydavatele neboli publishera. Zároveň se snažíme také o generování většího počtu leadů, než tomu měla společnost do začátku naší působnosti. Staráme se tak i o inzerentské nastavení celé kampaně. Program jsme nastavili tak, aby vydavatelé byli motivováni mallpay propagovat. Na druhé straně jsme na webu vytvořili exkluzivní prostory, kde i Skip Pay může propagovat další e-shopy. Díky motivaci partnerů generujeme více leadů a na odchozím trafficu má projekt výdělek, se kterým ani nepočítal. Projekt se nám daří skvělé řídit a spokojenost je na obou stranách. Taková spolupráce je opravdu win-win.

Chytrý Obchod

Chytrýobchod.com je vydavatelem svého obsahu. Chytrýobchod.com se zaměřuje na nabídku cashbacku z obchodů a zároveň klientům nabízí možnost ušetřit na slevových akcích či kupónech. Správné contentové nastavení každého kupónu či akce je zde zcela klíčové pro to, aby projekt zbytečně nemusel investovat do PPC kampaní. Chytrýobchod.com spadá mezi naše oblíbené projekty. Pokud byste i vy chtěli vlastnit podobný web, stačí se na nás obrátit. Rádi pro vás vytvoříme podobný web na míru.

Jan Varga - skladatel

Mimo affiliate spolupráce se občasně věnujeme také tvorbě webů a marketingových plánů. Jedním z nich je například web úspěšného skladatele Jana Vargy, kterému zajišťujeme plnou marketingovou podporu v online i offline světě. Na naši práci a tvorbu Jana Vargy se můžete podívat zde.

CJ.com - největší affiliate síť

Léta práce jsme strávili v největší affiliate síti na světě CJ.com, kde jsme nabrali adekvátní a profesní zkušenosti - jak efektivně řídit projekty, vytvářet affiliate kampaně a následně vyhodnocovat výsledky na obou stranách. Rozumíme potřebám e-shopů, ale zároveň také vydavatelů. Práce v CJ.com byla ta správná škola, abychom se mohli na 100 % stát profesionály v oblasti affiliate marketingu. Na základě mnohaleté denní komunikace s e-shopy a vydavateli umíme přesně vyhodnotit, co od nás partner očekává a nabízíme efektivní řešení. Prací v CJ.com to ale nekončí. Samozřejmě jsme si vyzkoušeli všechna prostředí, která jsou úzce spojená s affiliate marketingem. Tedy máme zkušenosti také s kampaněmi v dalších světových sítích a spolupracujeme také s velikými hráči z řad srovnávacích webů nebo recenzních portálů, se kterými spolupracujeme napřímo.

affiliate
affiliate marketing smartcont varga

"Pomáhám e-shopům a vydavatelům vydělávat více díky affiliate marketingu."

Michal Varga
CEO SmartCont s.r.o.