Přeskočit na obsah

O nás

Kdo jsme?

“Postaráme se o váš affiliate marketing za vás”

Za pomocí affiliate marketingu pomáháme českým i zahraničním e-shopům zvyšovat své obraty. Za pomocí tohoto výkonnostního kanálu ale pomáháme zároveň navyšovat obraty také partnerům těchto e-shopů. Naše snaha je o win-win spolupráci.

Naše firma se řadu let zabývá affiliate marketingem, který je v ČR na velikém vzestupu. Na základě tohoto výkonnostního kanálu jsme schopni přivádět na vaše weby vyšší traffic a zvyšovat tak vaše obraty. Ať už máte e-shop nebo vytváříte libovolný projekt, který byste rádi chtěli nechat vydělávat, obraťte se na nás a my vám s celkovým nastavením rádi pomůžeme.

Máme řešení

Máte e-shop a nevíte si rady co ještě můžete udělat, abyste zvýšili vaše obraty, ale také celkové cashflow ve vaší firmě? Affiliate marketing je skvělou příležitostí, která vám pomůže. Díky němu totiž zaplatíte za reklamu jakmile prodáte a na základě tohoto modelu se celková spolupráce odvíjí. Stačí nás nezávazně kontaktovat a my nalezneme řešení na míru dle zaměření vašeho eshopu. Od počátečního technického nastavení vás provedeme celou affiliate kampaní, kdy za vás navrhneme a realizujeme řadu motivačních kampaní a celou správu vašeho affiliate programu. Naším cílem je, abyste se vy nemuseli o nic starat. Do vašeho marketingového koláče přidáme další kanál, který vám 100% navýší obraty.

Sociální sítě?

Není problém.

Vedle affiliate marketingu váš e-shop podpoříme také na sociálních sítích. Díky našemu content týmu jsme schopni vám pokrýt celkově vaše sociální sítě ať už se jedná o Facebook, Instagram nebo TikTok. Rádi vám nabídneme také copywriterské práce pro váš e-shop tak, aby vaše texty více prodávaly.

affiliate marketing varga smartcont

Michal Varga

CEO & Affiliate manager

affilbox
dognet affiliate
ehub affiliate
awin affiliate
CJ affiliate