Přeskočit na obsah

Základem affiliate je měření

Abychom se mohli pustit do procesu navýšení obratu díky affiliate marketingu, musíme si stanovit jasný cíl. Pravidelně jej měřit a vyhodnocovat. Spolupráci tak můžeme lépe optimalizovat. Pojďme se nyní v několika krocích podívat, jak fungujeme.

1) Pojďme se potkat


2) Strategie

Affiliate marketing

3) Jsme vaše pravá ruka

Provedeme vás světem affiliate sítí od počátku až do konce. Ukážeme vám, jak fungují platformy a co v nich naleznete.Zajistíme vše od technického nastavení po finální vyhodnocení kampaně. Průběžně celou kampaň optimalizujeme a podáváme reporting. Budeme hlídat a spravovat průběh vašeho affiliate programu tak, abyste dosahovali do nejefektivnějších výsledků. Doporučíme taktéž výhodné spolupráce s technologickými partnery nebo napřímo mimo affiliate sítě.


4) Je to práce s lidmi

Affiliate marketing je postaven na komunikaci mezi partnerem a e-shopem. Je to o vymýšlení a následné realizaci motivačních kampaní. Dále je zapotřebí udržovat co nejbližší kontakt s vašimi partnery (vydavateli). To vše řešíme za vás my ve SmartContu. Vy si tak jen hlídáte ve svých měřících nástrojích, jak si kanál affiliate marketingu vede.

affiliate

Kde budete vidět?

affiliate

Obsahové weby
Dostanete se na kvalitní obsahové weby, které se zaobírají tématem vašeho e-shopu.
To vám pomůže v rámci správného SEO nastavení. Posílíme váš brand a zvýšíme vaše obraty originálními texty nebo zařazením do obsahových katalogů.

affiliate

Cashbackové portály
S námi budete vidět na všech velikých cashbackových portálech nejen v ČR, ale také v zahraničí.

affiliate
affiliate
affliate

Kupónové portály
Nabízíte akce, slevy nebo máte k dispozici kupóny pro své zákazníky? Rozprostřeme je do online světa tak, aby každý kupónový portál využíval právě vaše slevy. Díky napojení API automaticky odesíláme slevy či kupóny partnerům přímo na web.

Naše výsledky:

affiliate marketing
affiliate marketing
affiliate marketing

S kým spolupracujeme?

affiliate
Shoptet affiliate
affiliate

Zaujala vás naše prezentace? Pojďme spolupracovat.

Stačí kliknout na tlačítko níže a můžeme se spojit telefonicky nebo e-mailem a domluvit si nezávaznou schůzku.