Přeskočit na obsah
Zvýšíme vaše obraty pomocí affiliate marketingu - Blog - Jak to děláme?

Jak to děláme?

V dnešním článku bychom vám rádi ukázali, jakým způsobem vlastně spolupracujeme s našimi klienty. Samozřejmě nelze sdělit přímo know-how, ale určitě bychom vás rádi informovali o tom, co je klíčové v tom, aby i váš byznys vyrostl o desítky procent.

marketingová kampaň

Prvotním krokem k úspěšnému vedení celého byznysu je zjištění cílů našeho partnera. Stanovíme si jasná KPI na jasné deadliny. Jedině takto, pokud spolupráci dokážeme měřit, se nám oběma bude lépe celý projekt řídit, monitorovat, optimalizovat a dále vyhodnocovat.

Vzhledem k tomu, že pracujeme do vyšší míry v rámci affiliate modelu, snažíme se e-shopům co nejvíce šetřit náklady na celou spolupráci. E-shop, který s námi spolupracuje, investuje do svých vyšších obratů. Za co nejmenší náklady e-shopům navýšíme obraty o desítky procent.

marketingová kampaň

Abychom tohoto procesu dostáli, pracujeme na kvalitní akvizici nových obchodních příležitostí vně nebo i mimo affiliate sítě. Dále sami přicházíme s návrhy na vylepšení nebo nové podněty, které mohou vést ke zvýšení výkonu celého projektu. Bereme to jako cestu, která nikdy nekončí. Podnikání našeho partnera nikdy není v cíli.

Mimo akvizici aktivně oslovujeme naše podložené a zaručeně kvalitní kontakty, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Vše na míru a dle odvětví e-shopu. Jsme schopni domluvit velice výhodnou spolupráci, založenou na affiliate modelu tak, aby pokud možno, e-shop nemusel utrácet žádné další náklady ze svého budgetu. Dokážeme pomoci také v oblasti leadgenů, tím, že vedeme dostatečný a hlavně relevantní traffic díky našim skvělým partnerům přímo do sjednávacího pole.

marketingová kampaň

Dalším efektivním krokem je naše exkluzivní tzv. RTB reklama, založená na principu affiliate. Naši partneři aukčně skupují prostory na webech za provizi e-shopu a umisťuji tak bannery a akce inzerentů. Vy, jakožto e-shop neplatíte za nic jiného, než za čistou konverzi.

Naše snaha je, aby e-shop platil až jakmile prodá. V tom vidíme veliký potenciál a férovost celého online byznysu.

Jak už jsme zmínili, nedovedeme vás do cíle, jelikož si myslíme, že tato cesta cíl nemá. Ale splníme vámi předem zadaná reálná KPI. Vše díky našim skvělým technologiím, strategii, analytice, kontaktům, akvizici, ale hlavně díky zkušenostem, které v oblasti internetového marketingu máme.

marketingová kampaň

Mimo jiné vašemu e-shopu pomůžeme také s komplexní obsahovou strategií. Pomůžeme vám nastavit mailingy, scénáře pro mailingy, obsah na webu tak, aby byl prodejní a jasně čitelný pro každého, a tím také zaindexovatelný v rámci SEO. Zařídíme pro vás také linkbuilding díky spoustě kontaktům, které máme a jsme schopni domluvit barterové spolupráce pro tuto efektivní metodu, která skvěle napomáhá vašemu SEO. Vás to nebude stát navíc ani korunu.

Pokud chcete využít sezónu skutečně na maximum, nastartovat nový e-shop nebo se důkladně připravit a rozjet se na další rok, neváhejte nás kontaktovat a my pro vás zařídíme komplexní strategii.

Doufáme, že tento článek pro vás byl přínosným a budeme se na vás těšit v dalších vydání našich “SmartMagů”.

marketingová kampaň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *